אנו מעניקים ללקוחותינו מגוון שירותים:
  • התקנת קולטי שמש
  • התקנת מערכות סולאריות חדשות
  • תיקון קולטי שמש
  • תחזוקה שוטפת
  • אחריות מלאה
  • שירות מחמם את הלב ואת המים
חברת שירותי סבאג ובניו מעמידה לרשות לקוחותיה למעלה מ- 50 שנות ניסיון בתחום קליטת קרני השמש ודודי השמש. אנו מתמחים בשיווק, בהתקנה, בתיקון ובתחזוקה של דודי שמש, ומעניקים את שירותנו לקהל גדול ונאמן של לקוחות.
הודות לניסיון העשיר ורב השנים שצברנו בתחום, יש ביכולתנו לספק מענה מקצועי, יעיל ומהיר לכל תקלה, בעיה או צורך בתחום  הסולארי, ולהעניק ללקוחותינו שירות אדיב ויחס אישי. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לקהל לקוחותינו, וליהנות מהשירות הטוב ביותר לאגירת קרני השמש ולדודי השמש שלכם.

התקנת קולטי שמש – רק סבאג ובניו

להזמנת שירות

04-844-3485

קולטי שמש – הם חלק מדוד השמש הבנויים בצורת מלבןכהה וגודלם כ-80/180 ס"מ. בתוך הקולט ישנם צינורות מים העשויים נחושת או ברזלהצבועים בשחור. צינורות המים מחוברים מצד אחד אל הבית ומהצד השני אל הדוד.

הפלטה המלבנית שלו מצופה פח ועשויה מזכוכית חד כיוונית בעובי 5 מ"מ שמהותה לשמור על החום. הזכוכית בעצם מונעת את בריחת החום. כך יוצא בעצם, שהלוחות הכהים שלהם בגלל צבעם הכהה מתחממים, מוליכים את החום, האויר אשר בתוכם מתחמם וכך המים אשר בצינור סופגים את החום הלוהט ומתחממים. המים החמים נאגרים בדוד ונשמרים בו עד שימוש בהם בפועל.
ישנם כמה סוגים:קולטים בעלי צינורות פולטים, בעלי לוחות שטוחים,מרכזים, סולריים, פוטו וולטי, cpc ועוד.

לרוב הדוד מותקן גבוה יותר מהקולטים. בישראל מציבים אותם בזווית של כ-57 מעלות מהשמש, כשפניהם נוטים דרומה והם עומדים בשיפוע וזאת על מנת לנצל את רוב הפוטנציאל שלהם.

חוק פיזיקלי אומר שמים חמים נוטים לעלות למעלה ולחילופין מים קרים נוטים לרדת למטה. הדבר קורה משום שיש פחות מולקלות של מים באותו הנפח. כך בעצם המים החמים עולים למעלה אל הדוד והמים הקרים יורדים למטה אל הקולט. כך נוצר מעין מעגל.