הרבה כסף על חשמל? התקנת דוד שמש עם חברת שירותי סבאג ובניו תאפשר לכם ליהנות ממים חמים למשך כל היום, לחסוך באנרגיה ובהוצאות צריכת החשמל

התקנת דודי שמש וחשמל בכל איזור חיפה והסביבה
חיפה קריות עכו נהריה
זכרון יעקוב טבעון עפולה והעמקים רמת ישי
כרמיאל גוש שגב המצפים יקנעם
להתקנת דוד שמש עוד היום או להזמנת שירות – הקליקו כאן ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

שירותי סבאג ובניו התקנה ושירות עם אחריות

דודי שמש – ליהנות ממים חמים במשך כל היום!

קרינת השמש הינה משאב הזמין בארצנו בשפע ובחינם. לכן, רבים השכילו להשתמש בה כתחליף לאנרגיית החשמל, שגם מזהמת את הסביבה וגם עולה לא מעט כסף. באמצעות התקנת דוד שמש, אנו יכולים ליהנות לא רק מיופייה של השמש, אלא גם לנצל את שעות הקרינה הרבות שלה לטובת חימום המים הדרושים עבורנו לשימוש ביתי. כך אנו יכולים גם לחסוך באנרגיית החשמל, לתרום לאיכות הסביבה ולחסוך לעצמנו לא מעט כסף.אנו בחברת שירותי סבאג ובניו מעמידים לרשותכם למעלה מ- 50 שנות ניסיון בתחום דודי השמש, ונשמח להעניק לכם את שירותינו:

כיצד לבחור התקנת דודי שמש?
כדי שתוכלו ליהנות מדוד השמש שלכם שנים ארוכות, עליכם להקפיד לבחור מתקין דוד שמש אמין ומקצועי. בשוק פועלים לא מעט מתקינים, והבחירה יכולה להיות מבלבלת. אז כיצד תדעו במי לבחור? לפניכם מספר קריטריונים לבחירה נכונה:
  • רצוי מאוד לעבוד עם חברה מוכרת, בעלת ניסיון ומוניטין.
  • על המתקין להיות מתקין מורשה, בעל תעודת הסמכה ממוסד מוכר, המופיע ברשימת היצרן. מומלץ לעבוד עם מתקין שעובד עם היצרן, כך שתוכלו לקבל את כל השירותים תחת קורה אחת.
  • בררו עם המתקין האם החברה מספקת שירותי אחזקה ותיקונים, ומה רמת הזמינות שלה במידה ותתגלה תקלה, בגינה תזדקקו לשירות בדחיפות.
  • בררו מהו משך תקופת האחריות (רצוי שלא תהיה פחות מ- 5 שנים).
  • מומלץ בחום לבקש המלצות מאנשים שעבדו עם החברה ולבדוק את שביעות רצונם משירותיה. כמו כן, ניתן למצוא המלצות גם ברשת האינטרנט. הדבר ישמש עבורכם כמדד מצוין.

 

אנו בחברת שירותי סבאג ובניו מעמידים לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים בתחום האנרגיה הסולארית, כמו גם טכנאים מוסמכים, מורשים ומיומנים. הודות לכך, אין אתגר מקצועי שלא נוכל לעמוד בו. אם גם אתם זקוקים לשירותיו של טכנאי דודי שמש – צרו עמנו קשר ונשמח לסייע בכל בעיה.